Strona głównaNie pamiętam hasła


Szanowni Państwo!

W celu zapisania dziecka na warsztaty indywidualne bardzo prosimy o utworzenie konta rodzica/opiekuna. Po zalogowaniu będą Państwo mogli wybrać terminy, tematy i godziny warsztatów. Zajęcia trwają około 55 minut.

 Utwórz nowe konto rodzica/opiekuna


Jedne warsztaty kosztują 12 zł od uczestnika. Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na danych zajęciach jest wpłata kwoty za te zajęcia na konto Fundacji. Dane do przelewu znajdują się w zakładce podsumowującej zapisy. Wpłata może być dokonana jednorazowo (z góry za wszystkie zajęcia) lub uiszczana każdorazowo przed zajęciami.

Warsztaty odbywają się na wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, przy ul. prof. Stanisława Łojasiewicza 11 w Krakowie. Zobacz na mapie


Wszelkie pytania związane z rejestracją i zapisami prosimy przesłać na adres e-mail warsztaty@swietlik.edu.pl lub zadzwonić pod numer +48 730 500 217. Kontakt

Aby zajęcia danej grupy się odbyły, grupa musi liczyć przynajmniej 10 osób. Regulamin

Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach, które pozwolą dzieciom znaleźć odpowiedzi na trudne pytania i poznać szczegóły skomplikowanych zjawisk przyrodniczych!